Második és negyedik hely Írországból

Az év első FIFG 500-as besorolású, írországi European Footgolf Grand Slam állomásán Podusil György második lett, míg Tajtyi Róbert éppen csak lecsúszott a dobogóról a szeniorok mezőnyében.

Az Irish Open mezőnyében két magyar teljesítette a kétnapos tornát, amit végül szétrúgás után a brit Ben Clarke nyert. A 45 éven felüliek mezőnyében a második napon nagyot javuló Podusil György (BFGT) elcsípte a második helyet. Tajtyi Róbertnek (FTC) az első napon ment jobban a játék, így is a harmadik legjobb eredménnyel ért célba. A holland Eric jan Hogenboom azonban jobbnak bizonyult a playoff során,  így Tajtyi a negyedik lett.

A szombaton rendezett páros versenyt Podusil György a francia Cedric Bonnot-val (fenti képen) az oldalán megnyerte.