Nemzetközi vizeken

Április 4. és 6. között, a valsanzibiói Padova Golf Clubban rendezték meg a 36. Nemzetközi Női Olasz Senior Amatőr Bajnokságot. A háromnapos versenyre 12 nemzet 82 golfozója regisztrált, köztük a hazai női szenior válogatott két erőssége, Nagy Réka és Dr. Kárpáti Szilvia is.

A bajnokságnak otthont adó, idén 60 éves, par 72-es Padova Golf Club, az elmúlt időszak esős napjai ellenére kifogástalan állapotban várta a mezőnyt a csütörtöki rajtnál.

Nagy Réka 87-89-89-es körökkel, a T22. helyen zárta a bruttó mezőnyt, nettóban pedig a legjobb húsz között végezve, T16. lett. Kárpáti Szilvia T47. helyen zárta a tornát.

A versenyt az olasz Camilla Tolomei Di Lippa nyerte, négy ütéssel megelőzve a címvédő, belga Sylvie Van Molle-t.